Бренд: Hotpoint-Ariston
Тип: Пральна машина автоматична
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Тип завантаження: фронтальна
Ширина, см: 59.5
Висота, см: 85
Глибина, см: 44.6
Завантаження білизни, кг: 7
Максимальна швидкість віджимання, об/хв: 1200
Максимальний рівень шуму при пранні / сушінні, дБ: 78
Максимальний рівень шуму при віджиманні, дБ: немає даних
Максимальна температура прання, ° C: немає даних
Колір: білий, люк - сріблястий
Вага, кг: 63,1
Класи ефективності
Клас енергоспоживання (нове маркування): D
Клас віджимання: B
Споживання води при пранні, л / цикл: 45
Конструкційні особливості
Дисплей: є
Інверторний двигун: є
Програми
Кількість програм: 11
Легке прасування (антим'яття): є
Інше
Блокування від дітей: є
Тип: Пральна машина автоматична
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Тип завантаження: фронтальна
Ширина, см: 59.5
Висота, см: 85
Глибина, см: 44.6
Завантаження білизни, кг: 7
Максимальна швидкість віджимання, об/хв: 1200
Максимальний рівень шуму при пранні / сушінні, дБ: 78
Максимальний рівень шуму при віджиманні, дБ: немає даних
Максимальна температура прання, ° C: немає даних
Колір: білий, люк - сріблястий
Вага, кг: 63,1
Класи ефективності
Клас енергоспоживання (нове маркування): D
Клас віджимання: B
Споживання води при пранні, л / цикл: 45
Конструкційні особливості
Дисплей: є
Інверторний двигун: є
Програми
Кількість програм: 11
Легке прасування (антим'яття): є
Інше
Блокування від дітей: є
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 63 кг |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Основні | |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Стан | Новий |
| Вбудована техніка | НІ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 940 ₴





