Бренд: LG
Тип: Прально-сушильна машина автоматична
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Тип завантаження: фронтальна
Ширина, см: 60
Висота, см: 85
Глибина, см: 47,5
Завантаження білизни, кг: 7/5
Максимальна швидкість віджимання, об/хв: 1200
Максимальний рівень шуму при віджиманні, дБ: 72
Максимальна температура прання, ° C: 95
Колір: білий, люк - чорний
Вага, кг: 63
Класи ефективності
Клас енергоспоживання (нове маркування): Е
Клас прання: D
Клас віджимання: B
Споживання води при пранні, л / цикл: 45
Конструкційні особливості
Дисплей: LED
Об'єм барабана, л: 58
Програми
Кількість програм: 14
Швидка програма (хвилин): є (14)
Відтермінування старту: є (3-19 год)
Легке прасування (антим'яття): так
Технології та функції
Функція пари: так
Віддалене управління по Wi-fi: так
Інше
Блокування від дітей: так
Додатково: Інтелектуальна система визначення типу тканини AI DD
Тип: Прально-сушильна машина автоматична
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Тип завантаження: фронтальна
Ширина, см: 60
Висота, см: 85
Глибина, см: 47,5
Завантаження білизни, кг: 7/5
Максимальна швидкість віджимання, об/хв: 1200
Максимальний рівень шуму при віджиманні, дБ: 72
Максимальна температура прання, ° C: 95
Колір: білий, люк - чорний
Вага, кг: 63
Класи ефективності
Клас енергоспоживання (нове маркування): Е
Клас прання: D
Клас віджимання: B
Споживання води при пранні, л / цикл: 45
Конструкційні особливості
Дисплей: LED
Об'єм барабана, л: 58
Програми
Кількість програм: 14
Швидка програма (хвилин): є (14)
Відтермінування старту: є (3-19 год)
Легке прасування (антим'яття): так
Технології та функції
Функція пари: так
Віддалене управління по Wi-fi: так
Інше
Блокування від дітей: так
Додатково: Інтелектуальна система визначення типу тканини AI DD
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 63 кг |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 48 мм |
| Основні | |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Клас енергоспоживання | E |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Клас прання | D |
| Клас віджиму | B |
| Сушка | Так |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Стан | Новий |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип пральної машини | Автомат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 200 ₴





