Бренд: Gorenje
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові знімні, телескопічні напрямні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,7
Глибина, см: 54,7
Колір: чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 71
Клас енергоспоживання: А +
Потужність підключення, Вт: 3300
Потужність споживання, кВт: 0,69 / 0,94
Метод очищення: парової AquaClean, каталітична емаль SilverMatte, каталітичний
Кількість стекол дверцят: 3 скла + 1 термошар
Кількість режимів нагріву (роботи): 15
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Термозонд (термощуп): є
Розморожування: є
Інше
Захисне автовідключення: є
Жирові фільтри: немає даних
Основні комплектуючі: глибоке деко (1), неглибоке емальоване деко (1), решітка (1)
Додатково: BigSpace - 71 л SuperSize: максимальна площа приготування. Максимальна площа приготування: 1,316 см.кв. З'ємний склопакет. Склепінчаста форма духовки HomeMade Plus. Варіогріль PerfectGrill. Сенсорний програмний модуль DirecTOUCH. GentleClose: шарнір з плавним закриванням дверцята духовки. Освітлення духовки. Багаторівневе приготування. Динамічна система охолодження DC +.
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові знімні, телескопічні напрямні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,7
Глибина, см: 54,7
Колір: чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 71
Клас енергоспоживання: А +
Потужність підключення, Вт: 3300
Потужність споживання, кВт: 0,69 / 0,94
Метод очищення: парової AquaClean, каталітична емаль SilverMatte, каталітичний
Кількість стекол дверцят: 3 скла + 1 термошар
Кількість режимів нагріву (роботи): 15
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Термозонд (термощуп): є
Розморожування: є
Інше
Захисне автовідключення: є
Жирові фільтри: немає даних
Основні комплектуючі: глибоке деко (1), неглибоке емальоване деко (1), решітка (1)
Додатково: BigSpace - 71 л SuperSize: максимальна площа приготування. Максимальна площа приготування: 1,316 см.кв. З'ємний склопакет. Склепінчаста форма духовки HomeMade Plus. Варіогріль PerfectGrill. Сенсорний програмний модуль DirecTOUCH. GentleClose: шарнір з плавним закриванням дверцята духовки. Освітлення духовки. Багаторівневе приготування. Динамічна система охолодження DC +.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Об'єм духової шафи | 71 л |
| Кількість режимів приготування | 15 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Таймер | Так |
| Термостат | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Вага | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 130 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці





