Бренд: Whirlpool
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: сенсорні
Відкриття дверцят: відкидна
Провідні знімні.
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина див: 56,4
Колір чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 73
Клас енергоспоживання: А+
Потужність підключення, Вт: 3650
Потужність, що споживається, кВт: 0,69/0,9
Метод очищення: піролітичний
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Приготування піци: є
інше
Основні комплектуючі: 2 листи, грати
Додатково: Технологія 6th Sense. Примусове нагрівання дозволяє одночасно готувати на 3-х рівнях різні страви без змішування запахів та смаків завдяки рівномірному розподілу тепла. М'яке закриття
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: сенсорні
Відкриття дверцят: відкидна
Провідні знімні.
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина див: 56,4
Колір чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 73
Клас енергоспоживання: А+
Потужність підключення, Вт: 3650
Потужність, що споживається, кВт: 0,69/0,9
Метод очищення: піролітичний
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Приготування піци: є
інше
Основні комплектуючі: 2 листи, грати
Додатково: Технологія 6th Sense. Примусове нагрівання дозволяє одночасно готувати на 3-х рівнях різні страви без змішування запахів та смаків завдяки рівномірному розподілу тепла. М'яке закриття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Країна виробник | Італія |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Об'єм духової шафи | 73 л |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Очищення духовки | Піролітична |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 564 мм |
| Вага | 35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 390 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці





