Бренд: Concept
Основні параметри
Потужність, Вт: 240
Тип керування: електронний
Система сушіння: конвективна
Кількість секцій: 5
Продукти для сушки: фрукти, овочі, гриби, трави, м'ясо
Матеріал корпусу: пластик
Розміри, мм: 285х200х15
Колір: білий
Вага, кг: 2
Оснащення
Терморегулятор: 35 - 70 ° С
Таймер: є
Захист від перегріву: є
Додатково: Максимальне завантаження: 1 кг. 7 температурних режимів.
Основні параметри
Потужність, Вт: 240
Тип керування: електронний
Система сушіння: конвективна
Кількість секцій: 5
Продукти для сушки: фрукти, овочі, гриби, трави, м'ясо
Матеріал корпусу: пластик
Розміри, мм: 285х200х15
Колір: білий
Вага, кг: 2
Оснащення
Терморегулятор: 35 - 70 ° С
Таймер: є
Захист від перегріву: є
Додатково: Максимальне завантаження: 1 кг. 7 температурних режимів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 5 |
| Висота секцій | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Concept |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Глибина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴



