Бренд: Gorenje
Тип: Електрочайник
Основні характеристики
Потужність, Вт: 2200
Об'єм, л: 1,5
Тип нагрівального елемента: дисковий (прихований)
Матеріал корпусу: метал
Колір: білий
Індикатор увімкнення: є
Автоматичне вимкнення при закипанні: є
Поворот на підставці на 360 град.: є
Захист від перегріву: є
двошаровий корпус: є
Тип: Електрочайник
Основні характеристики
Потужність, Вт: 2200
Об'єм, л: 1,5
Тип нагрівального елемента: дисковий (прихований)
Матеріал корпусу: метал
Колір: білий
Індикатор увімкнення: є
Автоматичне вимкнення при закипанні: є
Поворот на підставці на 360 град.: є
Захист від перегріву: є
двошаровий корпус: є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 1.5 л |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Електрочайник |
| Стан | Новий |
| Виробник | Gorenje |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Глибина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴




