Бренд: Gorenje
Тип: Електрочайник
Основні характеристики
Потужність, Вт: 2000
Об'єм, л: 1,7
Тип нагрівального елемента: дисковий (прихований)
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колір: нержавіюча сталь
Оснащеність
Фільтр від накипу: + (Знімний)
Індикатор рівня води: є
Індикатор увімкнення: є
Автоматичне вимкнення при закипанні: є
Блокування кришки: є
Поворот на підставці на 360 град.: є
Захист від перегріву: є
Додаткові функції
Додатково: термостат Strix
Тип: Електрочайник
Основні характеристики
Потужність, Вт: 2000
Об'єм, л: 1,7
Тип нагрівального елемента: дисковий (прихований)
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колір: нержавіюча сталь
Оснащеність
Фільтр від накипу: + (Знімний)
Індикатор рівня води: є
Індикатор увімкнення: є
Автоматичне вимкнення при закипанні: є
Блокування кришки: є
Поворот на підставці на 360 град.: є
Захист від перегріву: є
Додаткові функції
Додатково: термостат Strix
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність фільтра | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 660 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці



