Тип: Мікрохвильовка
Основні характеристики
Спосіб встановлення: вбудована
Об'єм, л: 20
Діаметр поворотного столу, мм: 255
Тип керування: електронний
Внутрішнє покриття: нержавіюча сталь
Таймер: електронний
Максимальна споживана потужність, Вт: 1270
Ширина, см: 59,4
Висота, см: 38,2
Глибина, см: 31,7
Колір: білий
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): кнопка
НВЧ-випромінювання
Кількість рівнів потужності НВЧ: 5
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Додаткові функції:
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: є
Пам'ять рецептів: є
Додаткова інформація: AutoPilot 7: кожне блюдо буде приготовлено ідеальним завдяки 7 встановленим автоматичним програмам. Функція пам'яті (1 настройка). LED-освітлення. Захисне відключення. Кнопка Пуск / Стоп.
Основні характеристики
Спосіб встановлення: вбудована
Об'єм, л: 20
Діаметр поворотного столу, мм: 255
Тип керування: електронний
Внутрішнє покриття: нержавіюча сталь
Таймер: електронний
Максимальна споживана потужність, Вт: 1270
Ширина, см: 59,4
Висота, см: 38,2
Глибина, см: 31,7
Колір: білий
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): кнопка
НВЧ-випромінювання
Кількість рівнів потужності НВЧ: 5
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Додаткові функції:
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: є
Пам'ять рецептів: є
Додаткова інформація: AutoPilot 7: кожне блюдо буде приготовлено ідеальним завдяки 7 встановленим автоматичним програмам. Функція пам'яті (1 настройка). LED-освітлення. Захисне відключення. Кнопка Пуск / Стоп.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Електронне |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Вага | 20 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 900 ₴






