Бренд: Gorenje
Тип: Мікрохвильовка
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Об'єм, л: 20
Діаметр поворотного столу, мм: 270
Тип керування: електронний
Внутрішнє покриття: емаль
Таймер: електронний, 60 хв
Максимальна споживана потужність, Вт: 1280
Захист від дітей: є
Ширина, см: 45,1
Висота, см: 25,7
Глибина, см: 34,3
Колір: нержавіюча сталь
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): кнопка
Кількість рівнів потужності НВЧ: 5
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Додаткові функції:
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: є
Додаткова інформація: Стандартна технологія генерації мікрохвиль (HVT). SmartControl: розумне управління. Можливість виключення дисплея. Функція розморожування за вагою або за часом. Очищення AquaClean. 11 автоматичних програм. Швидкий старт. Блокування роботи при відкритих дверцятах.
Тип: Мікрохвильовка
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Об'єм, л: 20
Діаметр поворотного столу, мм: 270
Тип керування: електронний
Внутрішнє покриття: емаль
Таймер: електронний, 60 хв
Максимальна споживана потужність, Вт: 1280
Захист від дітей: є
Ширина, см: 45,1
Висота, см: 25,7
Глибина, см: 34,3
Колір: нержавіюча сталь
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): кнопка
Кількість рівнів потужності НВЧ: 5
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Додаткові функції:
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: є
Додаткова інформація: Стандартна технологія генерації мікрохвиль (HVT). SmartControl: розумне управління. Можливість виключення дисплея. Функція розморожування за вагою або за часом. Очищення AquaClean. 11 автоматичних програм. Швидкий старт. Блокування роботи при відкритих дверцятах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Gorenje |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1280 Вт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 34 мм |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці







