Бренд: Whirlpool
Тип: Мікрохвильовка з грилем
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Об'єм, л: 20
Тип керування: сенсорний
Таймер: електронний
Захист від дітей: є
Ширина, см: 47,3
Висота, см: 30,3
Глибина, см: 38,4
Колір: чорний
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): ручка
НВЧ-випромінювання
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Гриль
Наявність гриля: є
Потужність грилю, Вт: 800
Кількість решіток: 1
Додаткові функції:
Без поворотного столу: є
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: є
Додаткова інформація: Швидкий старт.
Тип: Мікрохвильовка з грилем
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Об'єм, л: 20
Тип керування: сенсорний
Таймер: електронний
Захист від дітей: є
Ширина, см: 47,3
Висота, см: 30,3
Глибина, см: 38,4
Колір: чорний
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): ручка
НВЧ-випромінювання
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Гриль
Наявність гриля: є
Потужність грилю, Вт: 800
Кількість решіток: 1
Додаткові функції:
Без поворотного столу: є
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: є
Додаткова інформація: Швидкий старт.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 20 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Основні | |
| Виробник | Whirlpool |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 20 л |
| Гриль | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Дисплей | Так |
| Стан | Новий |
| Вбудована техніка | НІ |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 800 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴





