Бренд: Karcher
Тип: Професійний пилосос
Основні характеристики
Максимальна потужність, Вт: 1000
Об'єм пилозбірника, л: 17
HEPA-фільтр: HEPA,. 2.
Живлення: мережа
Вид прибирання
Сухе: є
Збір рідини: є
Тип пилозбірника
Одноразовий мішок: є
Контейнер: є
Насадки
Щілинна насадка: є
Інші насадки: Насадка для мокрої та сухої підлоги
Конструктивні особливості та інше
Парковка: вертикальна
Видув повітря: є
Довжина кабелю, м: 4
Радіус дії, м: 6
Вага, кг: 4,9
Розміри, мм: 349 х 328 х 492
Колір: жовтий
Додатково: Розетка з автоматичним вимикачем для роботи з електроінструментом
Тип: Професійний пилосос
Основні характеристики
Максимальна потужність, Вт: 1000
Об'єм пилозбірника, л: 17
HEPA-фільтр: HEPA,. 2.
Живлення: мережа
Вид прибирання
Сухе: є
Збір рідини: є
Тип пилозбірника
Одноразовий мішок: є
Контейнер: є
Насадки
Щілинна насадка: є
Інші насадки: Насадка для мокрої та сухої підлоги
Конструктивні особливості та інше
Парковка: вертикальна
Видув повітря: є
Довжина кабелю, м: 4
Радіус дії, м: 6
Вага, кг: 4,9
Розміри, мм: 349 х 328 х 492
Колір: жовтий
Додатково: Розетка з автоматичним вимикачем для роботи з електроінструментом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Тип пилозбірника | Мішок, Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 17 л |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Вертикальний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція видування | Так |
| Розетка для підключення електроінструментів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Аксесуари | |
| Насадка "Килим/Підлога" | Так |
| Щілинна насадка | Так |
| Насадка для автомобіля | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 492 мм |
| Ширина | 328 мм |
| Глибина | 349 мм |
| Вага | 4.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Насадка "Ковер/Пол" | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 900 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці





