Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Код: 410
Бренд: Karcher
Тип:Професійний пилосос
Основні характеристики
Максимальна потужність, Вт: 1000
Об'єм пилозбірника, л: 17
Харчування: мережа
Вид прибирання
Сухе: є
Тип пилозбірника
Багаторазовий мішок: є
Контейнер: є
Насадки
Насадка підлога/килим: є
Щілинна насадка: є
Конструктивні особливості та інше
Паркування: вертикальне
Видмувши повітря: є
Довжина кабелю, м: 4
Вага, кг: 4,827
Розміри, мм: 353х328х493
Колір: сталь/жовтий
Додатково: Практичні тримачі кабелю та приладдя. Зберігання шлангу у верхній частині апарату. На час перерв у роботі ручка швидко закріплюється у верхній частині пилососу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Бак, Мішок |
| Об'єм пилозбірника | 17 л |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 660 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці









