Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Код: 285
Бренд: Gorenje
Тип: Мікрохвильовка
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Об'єм, л: 20
Діаметр поворотного столу, мм: 255
Тип керування: механічний
Внутрішнє покриття: емаль
Таймер: механічний
Максимальна споживана потужність, Вт: 1100
Захист від дітей: немає
Ширина, см: 45,1
Висота, см: 26,1
Глибина, см: 35,3
Колір: білий/чорні дверцята
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): ручка
НВЧ-випромінювання
Кількість рівнів потужності НВЧ: 5
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Додаткові функції:
Автоматичне розморожування: є
Додаткова інформація: Стандартна технологія генерації мікрохвиль (HVT). Розморожування за часом. Очищення AquaClean. Блокування роботи при відкритих дверцятах.
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви зі Львова напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Gorenje |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Дверца | Навісна |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 261 мм |
| Ширина | 451 мм |
| Глибина | 353 мм |
- Ціна: 4 550 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці



