Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (щодня буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Код: 665
Бренд: Whirlpool
Тип: Варильна поверхня газова
Ширина, см: 58
Глибина, см: 51
Висота, см: 5,1
Керування: механічне
Колір: нержавіюча сталь
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість газових конфорок: 4
Специфічні конфорки: 1 економічна конфорка, 1 конфорка WOK з 2 рядами полум'я
Газ-контроль конфорок: є
Електрозапалювання конфорок: є
Інше
Покриття робочої поверхні: нержавіюча сталь
Матеріал решітки: чавун
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви зі Львова напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Whirlpool |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 51 мм |
- Ціна: 10 500 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці










