Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (щодня буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
(Viber, Telegram, Skype: olehharasim1987)
⫸tehnika2021.uaprom
⫸Зробимо ваше життя зручнішим та комфортнішим
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Made in Malasia
Код: 465
Бренд: Samsung
Тип: Мікрохвильовка
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Об'єм, л: 23
Діаметр поворотного столу, мм: 288
Тип керування: електронний
Внутрішнє покриття: біокераміка
Таймер: електронний
Максимальна споживана потужність, Вт: 1200
Захист від дітей: є
Ширина, см: 48,9
Висота, см: 27,5
Глибина, см: 37,4
Колір: сріблястий
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): ручка
НВЧ-випромінювання
Кількість рівнів потужності НВЧ: 6
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 750
Приготування на пару: є
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: є
Режим енергозбереження: є
Додаткова інформація: LED дисплей, дезодоратор.
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви зі Львова напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Samsung |
| Об`єм | 23 л |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Тактові |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1200 Вт |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дверца | Навісна |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 489 мм |
| Глибина | 374 мм |
- Ціна: 7 730 ₴










