Бренд: Whirlpool
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові знімні, телескопічні напрямні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 56,4
Колір: нержавіюча сталь
Технічні характеристики
Об'єм, л: 73
Клас енергоспоживання: А +
Потужність підключення, Вт: 3650
Метод очищення: гідролізний
Кількість скла у дверцят: 3
Кількість режимів нагріву (роботи): 15
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Подвійна конвекція: немає
Вертел: немає
Таймер: електронний
Інше
Захист від дітей: є
Основні комплектуючі: 1 стандартний деко, 1 глибоке деко, решітка
Додатково: Технологія 6TH SENSE - 30 встановлених програм. Максимальна температура - 250 ° С. Дотягувач плавного закриття. Захисне покриття від відбитків пальців.
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові знімні, телескопічні напрямні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 56,4
Колір: нержавіюча сталь
Технічні характеристики
Об'єм, л: 73
Клас енергоспоживання: А +
Потужність підключення, Вт: 3650
Метод очищення: гідролізний
Кількість скла у дверцят: 3
Кількість режимів нагріву (роботи): 15
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Подвійна конвекція: немає
Вертел: немає
Таймер: електронний
Інше
Захист від дітей: є
Основні комплектуючі: 1 стандартний деко, 1 глибоке деко, решітка
Додатково: Технологія 6TH SENSE - 30 встановлених програм. Максимальна температура - 250 ° С. Дотягувач плавного закриття. Захисне покриття від відбитків пальців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Країна виробник | Італія |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Об'єм духової шафи | 73 л |
| Кількість режимів приготування | 15 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Вага | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 420 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці








