Бренд: Whirlpool
Тип: Холодильник з морозильною камерою
Основні характеристики
Спосіб встановлення: вбудований
Ширина, см: 69
Висота, см: 193,5
Глибина, см: 54,5
Кількість дверей: 2
Конструкція: нижнє розташування морозильної камери
Керування: електронне
Клас енергоспоживання: A +
Енергоспоживання в рік, кВт: 328
Клас морозильної камери: ****
Кліматичний клас: SN, N, ST, T
Потужність заморожування, кг/добу: 4,5
Автономне збереження холоду, год: 26
Рівень шуму, дБ: 35
Колір: білий
Вага, кг: 74
Об'єми
Загальний об'єм, л: 400 (корисний)
Об'єм холодильної камери, л: 299
Об'єм морозильної камери, л: 101
Камера свіжості ("нульова зона")
Спосіб розморожування
Розморожування холодильної камери: автоматичне (крапельне)
Розморожування морозильної камери: ручне
Компресор
Тип компресора: поршневий
Кількість компресорів: 1
Кількість окремо охолоджуваних контурів: 1
Конструкційні особливості
Кількість основних полиць у холодильній камері: 4
Кількість відділень у морозильній камері (загальних/висувних): 3/3
Матеріал полиць: скло
Захист від перепадів напруги: є
Регулювання вологості: 6.Sense Fresh Control
Кріплення дверей до меблевого фасаду: слайдерне
Основні функції
Суперохолодження: є
Додатково: Технологія 6 Sense. Сигналізація відкритих дверей. Зміна розташування дверей.
Тип: Холодильник з морозильною камерою
Основні характеристики
Спосіб встановлення: вбудований
Ширина, см: 69
Висота, см: 193,5
Глибина, см: 54,5
Кількість дверей: 2
Конструкція: нижнє розташування морозильної камери
Керування: електронне
Клас енергоспоживання: A +
Енергоспоживання в рік, кВт: 328
Клас морозильної камери: ****
Кліматичний клас: SN, N, ST, T
Потужність заморожування, кг/добу: 4,5
Автономне збереження холоду, год: 26
Рівень шуму, дБ: 35
Колір: білий
Вага, кг: 74
Об'єми
Загальний об'єм, л: 400 (корисний)
Об'єм холодильної камери, л: 299
Об'єм морозильної камери, л: 101
Камера свіжості ("нульова зона")
Спосіб розморожування
Розморожування холодильної камери: автоматичне (крапельне)
Розморожування морозильної камери: ручне
Компресор
Тип компресора: поршневий
Кількість компресорів: 1
Кількість окремо охолоджуваних контурів: 1
Конструкційні особливості
Кількість основних полиць у холодильній камері: 4
Кількість відділень у морозильній камері (загальних/висувних): 3/3
Матеріал полиць: скло
Захист від перепадів напруги: є
Регулювання вологості: 6.Sense Fresh Control
Кріплення дверей до меблевого фасаду: слайдерне
Основні функції
Суперохолодження: є
Додатково: Технологія 6 Sense. Сигналізація відкритих дверей. Зміна розташування дверей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Виробник | Whirlpool |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 3 |
| Загальний об`єм | 400 л |
| Об'єм морозильної камери | 101 л |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1935 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Глибина | 54.5 мм |
| Вага | 70 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 210 ₴







