Бренд: Elica
Тип: Витяжка вбудована
Тип монтажу: вбудована (в шафу)
Основні характеристики
Ширина, мм: 714
Висота, мм: 339
Глибина, мм: 282
Керування: кнопкове
Тип повітроочисника: Відведення/рециркуляція повітря
Відведення/рециркуляція повітря: +/+
Mаксимальна потужність, м3 / год: 1400
Рекомендована площа приміщення (при висоті 2,7 м), м2: більше 28,5
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колір: нержавіюча сталь
Рівень шуму, дБ: 67
Споживана потужність, Вт: 262
Діаметр вихідного отвору, мм: 150
Висота вбудовування, мм: 279
Фільтри
Грубого очищення (жировий) - металевий: алюмінієвий касетний
Тонкого очищення (вугільний фільтр): опція
Оснащення
Мотор (кількість х потужність, Вт): 1x262
Кількість швидкостей/інтенсивний режим: 3
Освітлення (кількість ламп x потужність, Вт): світлодіодна стрічка, 1 х 7 Вт
Таймер: немає
Додатково: Індикатор забруднення фільтра. Тривалий термін служби High Performance
Тип: Витяжка вбудована
Тип монтажу: вбудована (в шафу)
Основні характеристики
Ширина, мм: 714
Висота, мм: 339
Глибина, мм: 282
Керування: кнопкове
Тип повітроочисника: Відведення/рециркуляція повітря
Відведення/рециркуляція повітря: +/+
Mаксимальна потужність, м3 / год: 1400
Рекомендована площа приміщення (при висоті 2,7 м), м2: більше 28,5
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колір: нержавіюча сталь
Рівень шуму, дБ: 67
Споживана потужність, Вт: 262
Діаметр вихідного отвору, мм: 150
Висота вбудовування, мм: 279
Фільтри
Грубого очищення (жировий) - металевий: алюмінієвий касетний
Тонкого очищення (вугільний фільтр): опція
Оснащення
Мотор (кількість х потужність, Вт): 1x262
Кількість швидкостей/інтенсивний режим: 3
Освітлення (кількість ламп x потужність, Вт): світлодіодна стрічка, 1 х 7 Вт
Таймер: немає
Додатково: Індикатор забруднення фільтра. Тривалий термін служби High Performance
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Країна виробник | Польща |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 1400 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 714 мм |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 262 Вт |
| Фільтр | металевий |
| Потужність освітлення | 7 Вт |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 339 мм |
| Глибина | 282 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 900 ₴









