Бренд: Elica
Тип: Витяжка вбудована
Тип монтажу: вбудована (в шафу)
Основні характеристики
Ширина, мм: 714
Висота, мм: 340
Глибина, мм: 280
Керування: кнопкове
Тип повітроочисника: проточний/циркуляційний
Відведення/рециркуляція повітря: є/є
Mаксимальна потужність, м3 / год: 1050
Рекомендована площа приміщення (при висоті 2,7 м), м2: понад 28,5
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колір: нержавіюча сталь
Рівень шуму, дБ: 49-68
Діаметр вихідного отвору, мм: 150
Висота вбудовування, мм: 340
Фільтри
Грубого очищення (жировий) - металевий: є
Тонкого очищення (вугільний фільтр): опція
Оснащення
Мотор (кількість х потужність, Вт): 1
Кількість швидкостей/інтенсивний режим: 4
Освітлення (кількість ламп x потужність, Вт): LED
Таймер: є
Тип: Витяжка вбудована
Тип монтажу: вбудована (в шафу)
Основні характеристики
Ширина, мм: 714
Висота, мм: 340
Глибина, мм: 280
Керування: кнопкове
Тип повітроочисника: проточний/циркуляційний
Відведення/рециркуляція повітря: є/є
Mаксимальна потужність, м3 / год: 1050
Рекомендована площа приміщення (при висоті 2,7 м), м2: понад 28,5
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колір: нержавіюча сталь
Рівень шуму, дБ: 49-68
Діаметр вихідного отвору, мм: 150
Висота вбудовування, мм: 340
Фільтри
Грубого очищення (жировий) - металевий: є
Тонкого очищення (вугільний фільтр): опція
Оснащення
Мотор (кількість х потужність, Вт): 1
Кількість швидкостей/інтенсивний режим: 4
Освітлення (кількість ламп x потужність, Вт): LED
Таймер: є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Продуктивність витяжки | 1050 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 714 мм |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Таймер | Так |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 340 мм |
| Глибина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 750 ₴



