Бренд: Whirlpool
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,7
Глибина, см: 56,4
Колір: нержавіюча сталь
Технічні характеристики
Об'єм, л: 63
Потужність підключення, Вт: 3650
Метод очищення: каталітичний
Кількість стекол дверцят: 3
Кількість режимів нагріву (роботи): 8
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Інше
Захист від дітей: немає даних
Додатково: Максимальна температура духовки 300 ° C.
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,7
Глибина, см: 56,4
Колір: нержавіюча сталь
Технічні характеристики
Об'єм, л: 63
Потужність підключення, Вт: 3650
Метод очищення: каталітичний
Кількість стекол дверцят: 3
Кількість режимів нагріву (роботи): 8
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Інше
Захист від дітей: немає даних
Додатково: Максимальна температура духовки 300 ° C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Об'єм духової шафи | 63 л |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль духовки | Ні |
| Приготування на пару | Ні |
| Таймер | Так |
| Очищення духовки | Каталітична |
| Кількість стекол дверцят духовки | 3 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Вертел | Ні |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.5 мм |
| Ширина | 59.7 мм |
| Глибина | 56.4 мм |
| Вага | 35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці





