Бренд: Gorenje
Основні характеристики
Споживана потужність, Вт: 550
Мінімальна вага випічки, г: 750
Максимальна вага випічки, кг: 0,9
Кількість програм приготування: 15
Матеріал корпусу: пластик
Розміри, см: 29,7х29,2х21,8
Колір: білий
Програми приготування хліба
Основний/Пшеничний: є
Без глютену: є
Інші програми
Джем/Варення: є
Оснащення
Антипригарне покриття: є
Оглядове вікно: є
Дисплей: є
Додаткові функції
Режим Turbo/Rapid Bake button: є
Таймер/Відтермінування старту: є
Підтримання температури: є
Збереження програми при збої електроенергії: є
Додатково: Програма приготування йогурту.
Основні характеристики
Споживана потужність, Вт: 550
Мінімальна вага випічки, г: 750
Максимальна вага випічки, кг: 0,9
Кількість програм приготування: 15
Матеріал корпусу: пластик
Розміри, см: 29,7х29,2х21,8
Колір: білий
Програми приготування хліба
Основний/Пшеничний: є
Без глютену: є
Інші програми
Джем/Варення: є
Оснащення
Антипригарне покриття: є
Оглядове вікно: є
Дисплей: є
Додаткові функції
Режим Turbo/Rapid Bake button: є
Таймер/Відтермінування старту: є
Підтримання температури: є
Збереження програми при збої електроенергії: є
Додатково: Програма приготування йогурту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Максимальна вага випічки | 0.9 кг |
| Кількість програм випічки | 15 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Програми випічки | |
| Варення | Так |
| Пшеничний хліб | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці



