Бренд: Gorenje
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: поворотні втоплені, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові знімні, телескопічні напрямні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,7
Глибина, см: 54,7
Колір: нержавіюча сталь
Технічні характеристики
Об'єм, л: 70
Клас енергоспоживання: А
Потужність підключення, Вт: 3300
Потужність споживання, кВт: 0,66/0,98
Метод очищення: піролітичний
Кількість стекол дверцят: 4 скла + 2 термошари
Кількість режимів нагріву (роботи): 11
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Пароварка: є
Розморожування: є
Інше
Захисне автовідключення: є
Основні комплектуючі: глибоке деко, неглибоке емальоване деко, решітка
Додатково: Максимальна площа приготування: 1,316 см.кв. З'ємний склопакет. Склепінчаста форма духовки HomeMade Plus. Варіогріль PerfectGrill. Сенсорний програматор IconLED. GentleClose: шарнір з плавним закриванням дверцята духовки. Освітлення духовки. Динамічна система охолодження DC +. Захисне покриття Antifinger. Піролітичне емаль SilverMatte
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: поворотні втоплені, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові знімні, телескопічні напрямні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,7
Глибина, см: 54,7
Колір: нержавіюча сталь
Технічні характеристики
Об'єм, л: 70
Клас енергоспоживання: А
Потужність підключення, Вт: 3300
Потужність споживання, кВт: 0,66/0,98
Метод очищення: піролітичний
Кількість стекол дверцят: 4 скла + 2 термошари
Кількість режимів нагріву (роботи): 11
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Пароварка: є
Розморожування: є
Інше
Захисне автовідключення: є
Основні комплектуючі: глибоке деко, неглибоке емальоване деко, решітка
Додатково: Максимальна площа приготування: 1,316 см.кв. З'ємний склопакет. Склепінчаста форма духовки HomeMade Plus. Варіогріль PerfectGrill. Сенсорний програматор IconLED. GentleClose: шарнір з плавним закриванням дверцята духовки. Освітлення духовки. Динамічна система охолодження DC +. Захисне покриття Antifinger. Піролітичне емаль SilverMatte
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Електронне |
| Об'єм духової шафи | 70 л |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Глибина | 547 мм |
| Вага | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 600 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці









