Бренд: Gorenje
Тип: Витяжка телескопічна
Тип монтажу: вбудована (в шафу)
Основні характеристики
Ширина, мм: 600
Висота, мм: 170
Глибина, мм: 290-476
Керування: кнопкове
Тип повітроочисника: проточний/циркуляційний
Відведення/рециркуляція повітря: є/є
Mаксимальна потужність, м3 / год: 450
Рекомендована площа приміщення (при висоті 2,7 м), м2: 16,5-20,4
Матеріал корпусу: фарбований метал + скло
Колір: чорний
Рівень шуму, дБ: max 71
Діаметр вихідного отвору, мм: 150
Висота вбудовування, мм: 130
Фільтри
Грубого очищення (жировий) - металевий: є
Тонкого очищення (вугільний фільтр): опція
Оснащення
Мотор (кількість х потужність, Вт): 1х135
Кількість швидкостей/інтенсивний режим: 3
Освітлення (кількість ламп x потужність, Вт): LED 2х2,2
Тип: Витяжка телескопічна
Тип монтажу: вбудована (в шафу)
Основні характеристики
Ширина, мм: 600
Висота, мм: 170
Глибина, мм: 290-476
Керування: кнопкове
Тип повітроочисника: проточний/циркуляційний
Відведення/рециркуляція повітря: є/є
Mаксимальна потужність, м3 / год: 450
Рекомендована площа приміщення (при висоті 2,7 м), м2: 16,5-20,4
Матеріал корпусу: фарбований метал + скло
Колір: чорний
Рівень шуму, дБ: max 71
Діаметр вихідного отвору, мм: 150
Висота вбудовування, мм: 130
Фільтри
Грубого очищення (жировий) - металевий: є
Тонкого очищення (вугільний фільтр): опція
Оснащення
Мотор (кількість х потужність, Вт): 1х135
Кількість швидкостей/інтенсивний режим: 3
Освітлення (кількість ламп x потужність, Вт): LED 2х2,2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 450 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 170 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці









