Бренд: Gorenje
Тип: Похила витяжка
Тип монтажу: настінна
Основні характеристики
Ширина, мм: 600
Висота, мм: 960-1075
Глибина, мм: 335
Управління: сенсорне
Тип очищувача повітря: проточний/циркуляційний
Відведення/рециркуляція повітря: є/є
Максимальна потужність, м3/год: 608
Площа приміщення, що рекомендується (при висоті 2,7 м), м2: 20,5-28,4
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь/скло
Колір білий
Рівень шуму, дБ: max 63
Діаметр вихідного отвору, мм: 150
Фільтри
Грубий очищення (жировий) – металевий: є
Тонке очищення (вугільний фільтр): опція
Оснащення
Мотор (кількість х потужність, Вт): 1х183
Кількість швидкостей/інтенсивний режим: 3
Освітлення (кількість ламп x потужність, Вт): LED 1х3
Тип: Похила витяжка
Тип монтажу: настінна
Основні характеристики
Ширина, мм: 600
Висота, мм: 960-1075
Глибина, мм: 335
Управління: сенсорне
Тип очищувача повітря: проточний/циркуляційний
Відведення/рециркуляція повітря: є/є
Максимальна потужність, м3/год: 608
Площа приміщення, що рекомендується (при висоті 2,7 м), м2: 20,5-28,4
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь/скло
Колір білий
Рівень шуму, дБ: max 63
Діаметр вихідного отвору, мм: 150
Фільтри
Грубий очищення (жировий) – металевий: є
Тонке очищення (вугільний фільтр): опція
Оснащення
Мотор (кількість х потужність, Вт): 1х183
Кількість швидкостей/інтенсивний режим: 3
Освітлення (кількість ламп x потужність, Вт): LED 1х3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип витяжки | Кутова |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Продуктивність витяжки | 608 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 183 Вт |
| Фільтр | вугільний, жировій |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Потужність освітлення | 3 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 960 мм |
| Максимальна висота | 1075 мм |
| Глибина | 335 мм |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці



