Бренд: Gorenje
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: поворотні втоплені, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидна (зверху вниз)
Направляючі: дротові знімні, телескопічні напрямні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 56,4
Колір: чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 77
Клас енергоспоживання: A
Потужність підключення, Вт: 2500
Потужність споживання, кВт: 0,821
Метод очищення: гідролізний (очищення парою AquaClean)
Кількість стекол дверцят: 2 скла + 1 термошар
Кількість режимів нагріву (роботи): 10
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Пароварка: немає
Розморожування: є
Приготування піци: є
Інше
Захист від дітей: є
Захисне автовідключення: є
Основні комплектуючі: глибоке деко, решітка
Додатково: Динамічна система охолодження DC+. Освітлення. PerfectGrill: варіогриль. StepBake: покрокове приготування. FrozenBake: приготування заморожених страв. GentleBake: повільне приготування
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: поворотні втоплені, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидна (зверху вниз)
Направляючі: дротові знімні, телескопічні напрямні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 56,4
Колір: чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 77
Клас енергоспоживання: A
Потужність підключення, Вт: 2500
Потужність споживання, кВт: 0,821
Метод очищення: гідролізний (очищення парою AquaClean)
Кількість стекол дверцят: 2 скла + 1 термошар
Кількість режимів нагріву (роботи): 10
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Пароварка: немає
Розморожування: є
Приготування піци: є
Інше
Захист від дітей: є
Захисне автовідключення: є
Основні комплектуючі: глибоке деко, решітка
Додатково: Динамічна система охолодження DC+. Освітлення. PerfectGrill: варіогриль. StepBake: покрокове приготування. FrozenBake: приготування заморожених страв. GentleBake: повільне приготування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Об'єм духової шафи | 77 л |
| Кількість режимів приготування | 10 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Приготування на пару | Ні |
| Функція розморожування | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Очищення духовки | Очищення парою |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 564 мм |
| Вага | 32 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 880 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці











