Бренд: Gorenje
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: поворотний, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові зйомні, телескопічні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 56,4
Колір: чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 77
Клас енергоспоживання: А +
Потужність підключення, Вт: 3500
Потужність споживання, кВт: 0,71
Метод очищення: каталітичний
Кількість стекол дверцят: 3
Кількість режимів нагріву (роботи): 23
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Термозонд (термощуп): є
Пароварка: є
Приготування двох різних страв одночасно (з РОЗДІЛЬНИМ керуванням): немає
Розморожування: є
Приготування піци: є
Основні комплектуючі: глибоке емальоване деко, дрібне емальоване деко, емальоване деко з перфорацією, грати
Додатково: Плавне відкриття та закриття дверцят. Збільшена форма духовки HomeMade Plus. Максимальна температура 300 °C. Місткість для води: 0,13 л. Інтегроване Wi-Fi керування. Покрокове випікання STEPBake. Можливість готувати одночасно на різних рівнях. PerfectGrill. Динамічна система охолодження плюс – DC+.
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: поворотний, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові зйомні, телескопічні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 56,4
Колір: чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 77
Клас енергоспоживання: А +
Потужність підключення, Вт: 3500
Потужність споживання, кВт: 0,71
Метод очищення: каталітичний
Кількість стекол дверцят: 3
Кількість режимів нагріву (роботи): 23
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Термозонд (термощуп): є
Пароварка: є
Приготування двох різних страв одночасно (з РОЗДІЛЬНИМ керуванням): немає
Розморожування: є
Приготування піци: є
Основні комплектуючі: глибоке емальоване деко, дрібне емальоване деко, емальоване деко з перфорацією, грати
Додатково: Плавне відкриття та закриття дверцят. Збільшена форма духовки HomeMade Plus. Максимальна температура 300 °C. Місткість для води: 0,13 л. Інтегроване Wi-Fi керування. Покрокове випікання STEPBake. Можливість готувати одночасно на різних рівнях. PerfectGrill. Динамічна система охолодження плюс – DC+.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Об'єм духової шафи | 77 л |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 564 мм |
| Вага | 37 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 600 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці











