| Тип: | Варильна поверхня електрична |
| Ширина, см: | 59,2 |
| Глибина, см: | 52,2 |
| Висота, см: | 5,1 |
| Керування: | сенсорне |
| Колір: | чорний |
| Конструкція: | незалежна |
|
Оснащення |
|
| Кількість електричних конфорок: | 4 |
| Специфічні конфорки: | PowerBoost для всіх зон |
| Розмір конфорок, мм: | 190; 210; 145; 180 |
| Потужність конфорок, кВт: | 2,2/3,7; 2,2/3,7; 1,4/2,2; 1,8/3,1 |
| Тип нагрівальних елементів: | індукційні |
| Індикатор залишкового тепла: | є |
|
Інше |
|
| Покриття робочої поверхні: | склокераміка |
| Блокування панелі керування: | є |
| Додатково: | Змінні 17-ступінчасті настройки потужності для кожної зони. Розпізнавання наявності посуду. Таймер для всіх зон. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 522 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 380 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці










