Бренд: Concept
Основні параметри
Потужність, Вт: 260
Тип керування: електронний
Система сушіння: конвективна
Кількість секцій: 6
Об'єм, л: немає даних
Продукти для сушки: гриби, овочі, фрукти, трави, макарони, м'ясо, риба, квіти, зелень
Матеріал корпусу: пластик
Колір: білий
Оснащення
Терморегулятор: 35 - 70 ° С
Таймер: є (до 48 год)
Регулювання висоти секцій: є
Додатково: Розмір тарілки: 30,5 х 25 см
Основні параметри
Потужність, Вт: 260
Тип керування: електронний
Система сушіння: конвективна
Кількість секцій: 6
Об'єм, л: немає даних
Продукти для сушки: гриби, овочі, фрукти, трави, макарони, м'ясо, риба, квіти, зелень
Матеріал корпусу: пластик
Колір: білий
Оснащення
Терморегулятор: 35 - 70 ° С
Таймер: є (до 48 год)
Регулювання висоти секцій: є
Додатково: Розмір тарілки: 30,5 х 25 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Concept |
| Споживана потужність | 260 Вт |
| Кількість секцій | 6 |
| Діаметр секцій | 305 мм |
| Вид секцій | лоток |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 305 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці








