Бренд: Samsung
Тип: Пральна машина автоматична
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Тип завантаження: фронтальна
Ширина, см: 59,5
Висота, см: 85
Глибина, см: 40
Завантаження білизни, кг: 6
Максимальна швидкість віджимання, об/хв: 1200
Максимальний рівень шуму при віджиманні, дБ: 74
Максимальна температура прання, ° C: 90
Колір: білий
Вага, кг: 55
Класи ефективності
Клас енергоспоживання (нове маркування): З
Клас віджимання: З
Споживання води при пранні, л / цикл: 43
Конструкційні особливості
Дисплей: є
Інверторний двигун: є
Програми
Кількість програм: 12
Швидка програма (хвилин): + (15)
Відтермінування старту: + (До 24 годин)
Верхній одяг (куртки, пуховики): є
Технології та функції
Функція пари: є
Інше
Блокування від дітей: є
Тип: Пральна машина автоматична
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Тип завантаження: фронтальна
Ширина, см: 59,5
Висота, см: 85
Глибина, см: 40
Завантаження білизни, кг: 6
Максимальна швидкість віджимання, об/хв: 1200
Максимальний рівень шуму при віджиманні, дБ: 74
Максимальна температура прання, ° C: 90
Колір: білий
Вага, кг: 55
Класи ефективності
Клас енергоспоживання (нове маркування): З
Клас віджимання: З
Споживання води при пранні, л / цикл: 43
Конструкційні особливості
Дисплей: є
Інверторний двигун: є
Програми
Кількість програм: 12
Швидка програма (хвилин): + (15)
Відтермінування старту: + (До 24 годин)
Верхній одяг (куртки, пуховики): є
Технології та функції
Функція пари: є
Інше
Блокування від дітей: є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 6 кг |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 59 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 130 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці






