Тип: Пральна машина автоматична
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Тип завантаження: фронтальна
Ширина, см: 59,8
Висота, см: 84,8
Глибина, см: 60
Завантаження білизни, кг: 7
Максимальна швидкість віджимання, об/хв: 1200
Максимальний рівень шуму при віджиманні, дБ: 72
Максимальна температура прання, ° C: 90
Колір: білий, люк - чорний
Класи ефективності
Клас енергоспоживання (нове маркування): B
Клас прання: А
Клас віджимання: B
Споживання води при пранні, л / цикл: 45
Конструкційні особливості
Дисплей: є
Об'єм барабана, л: 55
Діаметр люка, см / кут відкривання: 30/180
Інверторний двигун: є
Програми
Кількість програм: 15
Швидка програма (хвилин): 15
Відтермінування старту: є (1-24 год)
Безшумне (нічне) прання: є
Спортивний одяг / взуття: спортивний одяг
Технології та функції
Скорочення часу прання / сушіння: SpeedPerfect
Авторегулювання споживання води і часу прання: ActiveWater Plus
Інше
Блокування від дітей: є
Система AquaStop: є
Додатково: Параметр Start/Pause+Reloading: дозволяє призупинити прання та додати або видалити речі з барабана після початку циклу. Програма прання Hygiena Plus: гігієнічне прання, що ефективно вбиває мікроби вже при 40°C.
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Тип завантаження: фронтальна
Ширина, см: 59,8
Висота, см: 84,8
Глибина, см: 60
Завантаження білизни, кг: 7
Максимальна швидкість віджимання, об/хв: 1200
Максимальний рівень шуму при віджиманні, дБ: 72
Максимальна температура прання, ° C: 90
Колір: білий, люк - чорний
Класи ефективності
Клас енергоспоживання (нове маркування): B
Клас прання: А
Клас віджимання: B
Споживання води при пранні, л / цикл: 45
Конструкційні особливості
Дисплей: є
Об'єм барабана, л: 55
Діаметр люка, см / кут відкривання: 30/180
Інверторний двигун: є
Програми
Кількість програм: 15
Швидка програма (хвилин): 15
Відтермінування старту: є (1-24 год)
Безшумне (нічне) прання: є
Спортивний одяг / взуття: спортивний одяг
Технології та функції
Скорочення часу прання / сушіння: SpeedPerfect
Авторегулювання споживання води і часу прання: ActiveWater Plus
Інше
Блокування від дітей: є
Система AquaStop: є
Додатково: Параметр Start/Pause+Reloading: дозволяє призупинити прання та додати або видалити речі з барабана після початку циклу. Програма прання Hygiena Plus: гігієнічне прання, що ефективно вбиває мікроби вже при 40°C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас віджиму | B |
| Сушка | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Програми | Програма швидкого прання |
| Споживання води | 45 л |
| Кількість програм прання | 15 |
| Рівень шуму при пранні | 72 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр завантажувального люка | 300 мм |
| Висота | 848 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 60 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 200 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці










