Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (щодня буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
(Viber, Telegram, Skype: olehharasim1987)
⫸tehnika2021.uaprom
⫸Зробимо ваше життя зручнішим та комфортнішим
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Код: 515
Бренд: Philips
Тип: Електробритва чоловіча
Основні характеристики
Система гоління: роторна
Живлення: акумулятор Li-Ion
Наявність тримера: висувний
Можливість вологого гоління: є
Кількість бритвених елементів (голівок / сіток), шт:3
Плаваючі голівки: є
Діапазон напруги в мережі, В: 110-240
Час зарядки акумулятора, год: 1
Час роботи бритви від акумулятора, хв: 60
Колір: коричневий
Оснащення
Швидка зарядка: 5 хв
Індикатор рівня зарядки: є
Індикатор необхідності очищення: є
Додаткові індикатори: індикатор дорожнього блокування
Можливість вологого очищення під струменем: є
Блокування включення (дорожнє блокування): є
Чохол / футляр: футляр
Додатково: 45 високоефективних лез, які самі заточуються. Гнучкі головки 360-D повторюють контури обличчя. Електробритва має розумний датчик адаптації потужності, що зчитує густоту волосся на обличчі 250 разів на секунду.
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви зі Львова напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип електробритви | роторна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Глибина | 15 мм |
- Ціна: 760 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці







