Бренд: Samsung
Тип: Мікрохвильовка з грилем
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Об'єм, л: 23
Діаметр поворотного столу, мм: 288
Тип керування: електронний
Внутрішнє покриття: кераміка
Таймер: електронний
Максимальна споживана потужність, Вт: 2300
Захист від дітей: є
Ширина, см: 48,9
Висота, см: 27,5
Глибина, см: 35,4
Колір: дзеркальне срібло
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): кнопка
НВЧ-випромінювання
Система рівномірного розподілу мікрохвиль: потрійна розподільча система (TDS)
Кількість рівнів потужності НВЧ: 6
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Гриль
Наявність гриля: є
Потужність грилю, Вт: 1100
Кількість решіток: 1
Додаткові функції:
Приготування на пару: є
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: є
Режим енергозбереження: є
Тип: Мікрохвильовка з грилем
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Об'єм, л: 23
Діаметр поворотного столу, мм: 288
Тип керування: електронний
Внутрішнє покриття: кераміка
Таймер: електронний
Максимальна споживана потужність, Вт: 2300
Захист від дітей: є
Ширина, см: 48,9
Висота, см: 27,5
Глибина, см: 35,4
Колір: дзеркальне срібло
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): кнопка
НВЧ-випромінювання
Система рівномірного розподілу мікрохвиль: потрійна розподільча система (TDS)
Кількість рівнів потужності НВЧ: 6
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Гриль
Наявність гриля: є
Потужність грилю, Вт: 1100
Кількість решіток: 1
Додаткові функції:
Приготування на пару: є
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: є
Режим енергозбереження: є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Samsung |
| Об`єм | 23 л |
| Тип управління | Електронне |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 489 мм |
| Глибина | 354 мм |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці






