Бренд: Gorenje
Тип: Варильна поверхня газова
Ширина, см: 60
Глибина, см: 52
Висота, см: 13,6
Керування: механічне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість газових конфорок: 4
Специфічні конфорки: 1 економічна конфорка
Розмір конфорок, мм: 53,7; 2х73,5; 98,5
Потужність конфорок, кВт: 1,05; 2х1,8; 3
Газ-контроль конфорок: є
Електрозапалювання конфорок: є
Інше
Покриття робочої поверхні: загартоване скло
Матеріал решітки: чавун
Тип: Варильна поверхня газова
Ширина, см: 60
Глибина, см: 52
Висота, см: 13,6
Керування: механічне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість газових конфорок: 4
Специфічні конфорки: 1 економічна конфорка
Розмір конфорок, мм: 53,7; 2х73,5; 98,5
Потужність конфорок, кВт: 1,05; 2х1,8; 3
Газ-контроль конфорок: є
Електрозапалювання конфорок: є
Інше
Покриття робочої поверхні: загартоване скло
Матеріал решітки: чавун
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Gorenje |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | ромб |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Кількість електричних конфорок | 0 |
| Кількість індукційних конфорок | 0 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 136 мм |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 230 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці











