Бренд: Concept
Основні параметри
Потужність, Вт: 650
Тип керування: електронне
Система сушіння: конвективна
Кількість секцій: 6
Продукти для сушки: фрукти, овочі, гриби, трави, квіти, макарони, м'ясо, цедра, крекери
Матеріал корпусу: пластик
Розміри, мм: 340х450х311
Колір: чорний
Вага, кг: 8,2
Оснащення
Терморегулятор: 35 - 70 ° С
Автоматичне вимкнення: є
Таймер: є (0,5-24 год)
Захист від перегріву: є
Додатково: Оснащений 6 сушильними пластинами з нержавіючої сталі, двома лотками RAW, які ідеально підходять для сушіння рідких та м'яких інгредієнтів, 6 лотків для трав.
Основні параметри
Потужність, Вт: 650
Тип керування: електронне
Система сушіння: конвективна
Кількість секцій: 6
Продукти для сушки: фрукти, овочі, гриби, трави, квіти, макарони, м'ясо, цедра, крекери
Матеріал корпусу: пластик
Розміри, мм: 340х450х311
Колір: чорний
Вага, кг: 8,2
Оснащення
Терморегулятор: 35 - 70 ° С
Автоматичне вимкнення: є
Таймер: є (0,5-24 год)
Захист від перегріву: є
Додатково: Оснащений 6 сушильними пластинами з нержавіючої сталі, двома лотками RAW, які ідеально підходять для сушіння рідких та м'яких інгредієнтів, 6 лотків для трав.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Concept |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Кількість секцій | 6 |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 311 мм |
| Вага | 8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 700 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці











