Бренд: Concept
Основні параметри
Потужність, Вт: 260
Тип керування: механічне
Система сушіння: конвективна
Кількість секцій: 7
Продукти для сушки: фрукти, овочі, гриби, трави, квіти, макарони
Матеріал корпусу: пластик
Колір: білий
Оснащення
Терморегулятор: 35 - 70 ° С
Захист від перегріву: є
Додатково: Розмір тарілки: 31,5 х 25,5 см
Основні параметри
Потужність, Вт: 260
Тип керування: механічне
Система сушіння: конвективна
Кількість секцій: 7
Продукти для сушки: фрукти, овочі, гриби, трави, квіти, макарони
Матеріал корпусу: пластик
Колір: білий
Оснащення
Терморегулятор: 35 - 70 ° С
Захист від перегріву: є
Додатково: Розмір тарілки: 31,5 х 25,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Concept |
| Споживана потужність | 260 Вт |
| Кількість секцій | 7 |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 315 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Вага | 7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 550 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці



