Бренд: Gorenje
Тип: Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 30
Глибина, см: 52
Висота, см: 5,4
Керування: сенсорне
Колір: білий
Клас енергоспоживання: немає даних
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 2
Специфічні конфорки: функція PowerBoost кожної конфорки
Розмір конфорок, мм: 160; 210
Потужність конфорок, кВт: 1,4 / 1,85; 2,3 / 3
Тип нагрівальних елементів: індукційні
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Кришка: немає
Блокування панелі керування: є
Додатково: Призначені для користувача настройки. Автоматика приготування. Відновлення налаштувань. Таймер оповіщення. Функція Stop & Go. Функція підігріву StayWarm. Функція Розморожування продуктів SoftMelt. Автоблокування.
Тип: Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 30
Глибина, см: 52
Висота, см: 5,4
Керування: сенсорне
Колір: білий
Клас енергоспоживання: немає даних
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 2
Специфічні конфорки: функція PowerBoost кожної конфорки
Розмір конфорок, мм: 160; 210
Потужність конфорок, кВт: 1,4 / 1,85; 2,3 / 3
Тип нагрівальних елементів: індукційні
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Кришка: немає
Блокування панелі керування: є
Додатково: Призначені для користувача настройки. Автоматика приготування. Відновлення налаштувань. Таймер оповіщення. Функція Stop & Go. Функція підігріву StayWarm. Функція Розморожування продуктів SoftMelt. Автоблокування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Gorenje |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 54 мм |
| Вага | 9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴




