Бренд: Gorenje
Тип: Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 60
Глибина, см: 52,5
Висота, см: 5,4
Керування: сенсорне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 4
Специфічні конфорки: функція PowerBoost конфорок, асоціацій конфорки
Розмір конфорок, мм: 160; 2х180; 210
Потужність конфорок, кВт: 1,4 / 1,85; 2х1,4 / 2,1; 2,3 / 3
Тип нагрівальних елементів: індукційні
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Блокування панелі керування: є
Додатково: Призначені для користувача настройки. Автоматика приготування. Відновлення налаштувань. Таймер оповіщення. Функція Stop & Go. Функція підігріву StayWarm. Функція Розморожування продуктів SoftMelt.
Тип: Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 60
Глибина, см: 52,5
Висота, см: 5,4
Керування: сенсорне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 4
Специфічні конфорки: функція PowerBoost конфорок, асоціацій конфорки
Розмір конфорок, мм: 160; 2х180; 210
Потужність конфорок, кВт: 1,4 / 1,85; 2х1,4 / 2,1; 2,3 / 3
Тип нагрівальних елементів: індукційні
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Блокування панелі керування: є
Додатково: Призначені для користувача настройки. Автоматика приготування. Відновлення налаштувань. Таймер оповіщення. Функція Stop & Go. Функція підігріву StayWarm. Функція Розморожування продуктів SoftMelt.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Gorenje |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Висота | 54 мм |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 320 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці






