Бренд: Gorenje
Тип: Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 52
Висота, см: 5,8
Керування: сенсорне
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 4
Специфічні конфорки: об'єднані конфорки з функцією Bridge
Розмір конфорок, мм: 145; 2х180; 210
Потужність конфорок, кВт: 1,2 / 1,6; 3х1,5 / 2
Тип нагрівальних елементів: індукційні
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Блокування панелі керування: є
Додатково: Таймер конфорок
Тип: Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 52
Висота, см: 5,8
Керування: сенсорне
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 4
Специфічні конфорки: об'єднані конфорки з функцією Bridge
Розмір конфорок, мм: 145; 2х180; 210
Потужність конфорок, кВт: 1,2 / 1,6; 3х1,5 / 2
Тип нагрівальних елементів: індукційні
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Блокування панелі керування: є
Додатково: Таймер конфорок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Gorenje |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Висота | 520 мм |
| Вага | 11 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 850 ₴








