Бренд: Siemens
Тип: Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 59,2
Глибина, см: 52,2
Висота, см: 5,1
Керування: сенсорне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 4
Специфічні конфорки: PowerBoost, зона розширення
Розмір конфорок, мм: 1х145, 1х210, 2х180
Потужність конфорок, кВт: 1,4/2,2; 2,2/3,7; 2х1, 8/3, 1
Тип нагрівальних елементів: індукційні
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Додатково: 17 рівнів потужності. таймер.
Тип: Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 59,2
Глибина, см: 52,2
Висота, см: 5,1
Керування: сенсорне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 4
Специфічні конфорки: PowerBoost, зона розширення
Розмір конфорок, мм: 1х145, 1х210, 2х180
Потужність конфорок, кВт: 1,4/2,2; 2,2/3,7; 2х1, 8/3, 1
Тип нагрівальних елементів: індукційні
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Додатково: 17 рівнів потужності. таймер.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Siemens |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 592 мм |
| Глибина | 522 мм |
| Висота | 51 мм |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴










