Бренд: Whirlpool
Тип:Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 51
Висота, см: 4,6
Керування: сенсорне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 4
Специфічні конфорки: 2 зони розширення - кругла і овальна
Розмір конфорок, мм: 145-250; 2x145; 120-210
Потужність конфорок, кВт: 1,0-1,8; 2x1,2; 0,75-2,1
Тип нагрівальних елементів: гофрована стрічка (Hi-Light)
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Блокування панелі керування: є
Додатково: Таймер. 9 рівнів потужності.
Тип:Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 51
Висота, см: 4,6
Керування: сенсорне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 4
Специфічні конфорки: 2 зони розширення - кругла і овальна
Розмір конфорок, мм: 145-250; 2x145; 120-210
Потужність конфорок, кВт: 1,0-1,8; 2x1,2; 0,75-2,1
Тип нагрівальних елементів: гофрована стрічка (Hi-Light)
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Блокування панелі керування: є
Додатково: Таймер. 9 рівнів потужності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Електрична |
| Виробник | Whirlpool |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 46 мм |
| Вага | 11 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці







