Бренд: Whirlpool
Тип: Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 28,4
Глибина, см: 51
Висота, см: 5,4
Керування: сенсорне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 2
Специфічні конфорки: функція Power Booster конфорок
Розмір конфорок, мм: 145; 210
Потужність конфорок, кВт: 1,2/1,6; 2,1/3
Тип нагрівальних елементів: індукційні
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Блокування панелі керування: є
Додатково: 2 автоматичні програми 6Sense: варіння, функція розтоплення дозволяє готувати при дуже низькій температурі, що ідеально підходить для плавлення шоколаду, масла або приготування легких ніжних соусів. Головний вимикач. 9 рівнів потужності
Тип: Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 28,4
Глибина, см: 51
Висота, см: 5,4
Керування: сенсорне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 2
Специфічні конфорки: функція Power Booster конфорок
Розмір конфорок, мм: 145; 210
Потужність конфорок, кВт: 1,2/1,6; 2,1/3
Тип нагрівальних елементів: індукційні
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Блокування панелі керування: є
Додатково: 2 автоматичні програми 6Sense: варіння, функція розтоплення дозволяє готувати при дуже низькій температурі, що ідеально підходить для плавлення шоколаду, масла або приготування легких ніжних соусів. Головний вимикач. 9 рівнів потужності
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Whirlpool |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 284 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 54 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 300 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці







