Бренд: Tefal
Тип: Електрогриль притискний
Основні характеристики
Потужність, Вт: 2000
Розміри, см: 33,7х36,4х11,8
Вага, кг: немає даних
Для електрогрилів і барбекю:
Розміри поверхні, см: 28,8х25,8
Регульований термостат: + (3-х позиційний)
Антипригарне покриття: є
Піддон для збору соку/рефлектор: є
Інше
Додатково: Індикатор нагріву. Індикатор роботи. Рифлені пластини. Вертикальне зберігання.
Тип: Електрогриль притискний
Основні характеристики
Потужність, Вт: 2000
Розміри, см: 33,7х36,4х11,8
Вага, кг: немає даних
Для електрогрилів і барбекю:
Розміри поверхні, см: 28,8х25,8
Регульований термостат: + (3-х позиційний)
Антипригарне покриття: є
Піддон для збору соку/рефлектор: є
Інше
Додатково: Індикатор нагріву. Індикатор роботи. Рифлені пластини. Вертикальне зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Варіант установки | Універсальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 118 мм |
| Ширина | 364 мм |
| Глибина | 334 мм |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці





