Тип: Мікрохвильовка
Основні характеристики
Спосіб встановлення: вбудована
Об'єм, л: 20
Діаметр поворотного столу, мм: 255
Тип керування: механічний
Внутрішнє покриття: нержавіюча сталь
Таймер: механічний, 60 хв
Максимальна споживана потужність, Вт: 1270
Захист від дітей: немає
Ширина, см: 59,4
Висота, см: 38,2
Глибина, см: 31,7
Колір: чорний
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): кнопка
НВЧ-випромінювання
Кількість рівнів потужності НВЧ: 5
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Автоматичне розморожування: є
Додаткова інформація: Галогенне освітлення. Дверцята навішується зліва. Автоматичне захисне відключення в залежності від виставленої температури і часу роботи. Система охолодження приладу дозволяє вбудувати в будь-який кухонний гарнітур. Довжина мережевого кабелю: 130 см
Основні характеристики
Спосіб встановлення: вбудована
Об'єм, л: 20
Діаметр поворотного столу, мм: 255
Тип керування: механічний
Внутрішнє покриття: нержавіюча сталь
Таймер: механічний, 60 хв
Максимальна споживана потужність, Вт: 1270
Захист від дітей: немає
Ширина, см: 59,4
Висота, см: 38,2
Глибина, см: 31,7
Колір: чорний
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): кнопка
НВЧ-випромінювання
Кількість рівнів потужності НВЧ: 5
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Автоматичне розморожування: є
Додаткова інформація: Галогенне освітлення. Дверцята навішується зліва. Автоматичне захисне відключення в залежності від виставленої температури і часу роботи. Система охолодження приладу дозволяє вбудувати в будь-який кухонний гарнітур. Довжина мережевого кабелю: 130 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1270 Вт |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 382 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Глибина | 317 мм |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 630 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці




