Бренд: Tefal
Тип: Сендвічниця
Основні характеристики
Потужність, Вт: 700
Кількість відділень/шматочків або сендвічів: 1/4
Матеріал корпусу: метал + пластик
Колір: чорний, сталевий
Особливості:
антипригарне покриття: є
Тип: Сендвічниця
Основні характеристики
Потужність, Вт: 700
Кількість відділень/шматочків або сендвічів: 1/4
Матеріал корпусу: метал + пластик
Колір: чорний, сталевий
Особливості:
антипригарне покриття: є
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип приладу | Бутербродниця |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 470 ₴



