Бренд: Tefal
Тип: Бутербродниця-Вафельниця
Основні характеристики
Потужність, Вт: 700
Кількість відділень/шматочків або сендвічів: 1/2; 1/4
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колір: нержавіюча сталь
Особливості:
антипригарне покриття: є
Знімні пластини:
ля сендвічів: є
для вафель: є
Додатково: Теплоізольована рукоятка. Фіксатор ручок. Індикатори роботи. Розмір пластини: 255х305х125 мм.
Тип: Бутербродниця-Вафельниця
Основні характеристики
Потужність, Вт: 700
Кількість відділень/шматочків або сендвічів: 1/2; 1/4
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колір: нержавіюча сталь
Особливості:
антипригарне покриття: є
Знімні пластини:
ля сендвічів: є
для вафель: є
Додатково: Теплоізольована рукоятка. Фіксатор ручок. Індикатори роботи. Розмір пластини: 255х305х125 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип приладу | Бутербродниця |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴







