Бренд: Tefal
Тип: Мультимейкер (бутербродниця-вафельниця-гриль-кексниця)
Основні характеристики
Потужність, Вт: 700
Кількість відділень/шматочків або сендвічів: 1/1, 1/2, 1/2, 1/11
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь, пластик
Колір: нержавіюча сталь
Особливості:
антипригарне покриття: є
Знімні пластини:
для сендвічів: є
для гриля: є
для вафель: є
для горіхів: немає
для кексів / пончиків: є
Додатково: Індикатор готовності.
Тип: Мультимейкер (бутербродниця-вафельниця-гриль-кексниця)
Основні характеристики
Потужність, Вт: 700
Кількість відділень/шматочків або сендвічів: 1/1, 1/2, 1/2, 1/11
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь, пластик
Колір: нержавіюча сталь
Особливості:
антипригарне покриття: є
Знімні пластини:
для сендвічів: є
для гриля: є
для вафель: є
для горіхів: немає
для кексів / пончиків: є
Додатково: Індикатор готовності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип приладу | Бутербродниця |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴



