Бренд: Whirlpool
Тип: Мікрохвильовка з грилем
Основні характеристики
Спосіб встановлення: вбудована
Об'єм, л: 31
Діаметр поворотного столу, мм: 325
Тип керування: електронний
Таймер: електронний
Захист від дітей: є
Ширина, см: 59,5
Висота, см: 38,5
Глибина, см: 46,8
Колір: білий
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): ручка
НВЧ-випромінювання
Кількість рівнів потужності НВЧ: 9
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Гриль
Наявність гриля: одинарний
Потужність грилю, Вт: 1000
Додаткові функції:
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: є
Додаткова інформація: Система рівномірного розподілу мікрохвиль. Підсвітка камери. Звуковий сигнал
Тип: Мікрохвильовка з грилем
Основні характеристики
Спосіб встановлення: вбудована
Об'єм, л: 31
Діаметр поворотного столу, мм: 325
Тип керування: електронний
Таймер: електронний
Захист від дітей: є
Ширина, см: 59,5
Висота, см: 38,5
Глибина, см: 46,8
Колір: білий
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): ручка
НВЧ-випромінювання
Кількість рівнів потужності НВЧ: 9
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Гриль
Наявність гриля: одинарний
Потужність грилю, Вт: 1000
Додаткові функції:
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: є
Додаткова інформація: Система рівномірного розподілу мікрохвиль. Підсвітка камери. Звуковий сигнал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Виробник | Whirlpool |
| Об`єм | 31 л |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 385 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 468 мм |
| Вага | 25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 250 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці




