Бренд: Karcher
Тип: віконний пилосос
Основні характеристики
Об'єм пилозбірника, л: 0,1
Живлення: акумулятор
Час зарядки, год: 2
Час роботи від акумулятора, хв: 20
Вид прибирання
Збір рідини: є
Тип пилозбірника
Контейнер: є
Конструктивні особливості та інше
Парковка: вертикальна
Вага, кг: 0,7
Розміри, мм: 190х120х330
Колір: жовтий
Додатково: Зарядний пристрій в комплекті. Очищення контейнера без дотику з брудною водою
Тип: віконний пилосос
Основні характеристики
Об'єм пилозбірника, л: 0,1
Живлення: акумулятор
Час зарядки, год: 2
Час роботи від акумулятора, хв: 20
Вид прибирання
Збір рідини: є
Тип пилозбірника
Контейнер: є
Конструктивні особливості та інше
Парковка: вертикальна
Вага, кг: 0,7
Розміри, мм: 190х120х330
Колір: жовтий
Додатково: Зарядний пристрій в комплекті. Очищення контейнера без дотику з брудною водою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Тип | Вертикальний |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці








