Бренд: Samsung
Основні характеристики
Спосіб встановлення: повновбудована
Висота, см: 81,5
Ширина, см: 59,8
Глибина, см: 55
Місткість (кількість комплектів): 13
Витрати води, л: 12
Рівень шуму, дБ: 48
Клас енергоспоживання: А +
Клас миття: А
Клас сушки: А
Кількість програм: 5
Кількість температурних режимів: 5
Керування: електронне
Колір фасаду: не застосовується
Колір панелі керування: чорний
Оснащення
Захист від підтікання та переливу (аквастоп): є
Контроль чистоти води (аквасенсор): є
Автоматика "3 в 1" (для таблетованих миючих засобів): є
Можливість половинного завантаження: є
Регулювання висоти верхнього кошика: є
Таймер: є
Дисплей: LED
Захист від дітей: є
Програми
Швидка експрес-програма: є
Делікатна мийка (крихкий посуд): є
Інтенсивна мийка: є
Економічна програма: є
Додатково: Функція "Гігієна". Санітарна обробка. Кошик для столових приборів. Датчик протікання.
Основні характеристики
Спосіб встановлення: повновбудована
Висота, см: 81,5
Ширина, см: 59,8
Глибина, см: 55
Місткість (кількість комплектів): 13
Витрати води, л: 12
Рівень шуму, дБ: 48
Клас енергоспоживання: А +
Клас миття: А
Клас сушки: А
Кількість програм: 5
Кількість температурних режимів: 5
Керування: електронне
Колір фасаду: не застосовується
Колір панелі керування: чорний
Оснащення
Захист від підтікання та переливу (аквастоп): є
Контроль чистоти води (аквасенсор): є
Автоматика "3 в 1" (для таблетованих миючих засобів): є
Можливість половинного завантаження: є
Регулювання висоти верхнього кошика: є
Таймер: є
Дисплей: LED
Захист від дітей: є
Програми
Швидка експрес-програма: є
Делікатна мийка (крихкий посуд): є
Інтенсивна мийка: є
Економічна програма: є
Додатково: Функція "Гігієна". Санітарна обробка. Кошик для столових приборів. Датчик протікання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип посудомийної машини | Повногабаритна |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Ширина посудомийної машини | 60 см |
| Максимальне завантаження | 13 комплектів |
| Клас миття | A |
| Клас сушіння | A |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість програм мийки | 5 |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 815 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 39 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 080 ₴



