Праска з парою Tefal FV1713
150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 113
Праска з парою Tefal FV1713Немає в наявності
150 ₴
+380 (97) 771-33-12
Бренд: Tefal
Тип: Праска з парою
Основні параметри
потужність, Вт: 1800
підошва: антипригарне покриття
підключення: дротовий
Оснащення
протикраплинна (dripstop) система: є
функція самоочищення від накипу: є
Режими
постійна пара, г/хв: 24
паровий удар (турбопар), г/хв: 90
вертикальне відпарювання: є
розбризкування (спрей): є
подача пари з носика: є
Додатково
колір: синій
інше: Довжина шнура 1,9 м.
Тип: Праска з парою
Основні параметри
потужність, Вт: 1800
підошва: антипригарне покриття
підключення: дротовий
Оснащення
протикраплинна (dripstop) система: є
функція самоочищення від накипу: є
Режими
постійна пара, г/хв: 24
паровий удар (турбопар), г/хв: 90
вертикальне відпарювання: є
розбризкування (спрей): є
подача пари з носика: є
Додатково
колір: синій
інше: Довжина шнура 1,9 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип | Побутової |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Швидкість подачі пари | 24 г/хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


